Salon to przestrzeń, w której zwykle gromadzi się dużo rodziny i przyjaciół. Jest to również jedno z najwygodniejszych miejsc do dobrej lektury lub oglądania ulubionego programu telewizyjnego. Może to wynikać z tego, że w salonie zwykle znajduje się wygodna narożnik z elegancką otomaną. Dzięki narożnikowi możesz uzyskać nowoczesny wygląd w salonie i wyrzucić te stare, wysłużone kanapy. Narożnik jest łatwy w montażu i objęty gwarancją, dzięki czemu możesz spać spokojnie w nocy, wiedząc, że będzie tu tak długo, jak chcesz.

 

Narożnik z elektryczną regulacją siedziska Plaza L 300x216cm lewostronny

Narożnik z elektryczną regulacją siedziska Plaza L 300x216cm lewostronnyNarożnik Plaza L z funkcją spania to praktyczna opcja w przypadku dużego pokoju. Sofa w kształcie litery L zapewnia jeszcze więcej przestrzeni do zabawy. Jest dostępny w pełnym rozmiarze lub w rozmiarze queen z kilkoma materiałami do wyboru. Nowoczesny styl z klasycznym klimatem, narożnik został zaprojektowany tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oferujemy konfigurowalne funkcje umożliwiające błyskawiczne tworzenie miejsca do odpoczynku, przyjmowania gości oraz nocnego spania. Elektrycznie wysuwane siedzisko to świetna funkcja dla osób, które nie są w stanie z przyczyn zdrowotnych lub siłowych zmieniać funkcję dzienną na funkcję nocną. Regulowane zagłówki to świetne rozwiązanie dla osób, które mają problemy z odpoczynkiem. Te zagłówki można łatwo ustawić w dowolnej pozycji, aby dopasować je do swojego poziomu komfortu.

Zobacz więcej informacji

 

Grafitowa rogówka z elektrycznie wysuwanym siedziskiem Focus L 278x204 cm Salvador 16 lewy

Grafitowa rogówka z elektrycznie wysuwanym siedziskiem Focus L 278x204 cm Salvador 16 lewyGrafitowy narożnik Focus L zachowuje nowoczesny styl. Służy do wypoczynku dla całej rodziny oraz do przyjmowania licznych gości. Dzięki nowoczesnym technologiom zastosowanym w tapicerce, nie musimy się obawiać o szybkie zniszczenie materiału oraz o trud związany z czyszczeniem go ze śmieci, okruchów lub piasku, który mogą przynieść zwierzęta domowe. Jeśli poszukujesz neutralnego koloru do swojego salonu, najbardziej uniwersalnym odcieniem jest szarość. To świetny wybór do większości pomieszczeń jaki i mebli. Szary narożnik zwykle rewelacyjnie odnajduje się w biurze, gabinecie lub salonie. Tkanina Salvador w dotyku przypomina delikatny i przyjemny meszek. Żeby rozłożyć łóżko do funkcji spania, wystarczy elektrycznie wysunąć siedzenie główne, co oszczędza nam wiele czasu oraz siły.

Zobacz więcej informacji

 

Jasnoszary narożnik welurowy w stylu glamour Eridano 275x202 cm lewostronny

Jasnoszary narożnik welurowy w stylu glamour Eridano 275x202 cm lewostronnyNarożnik rozkładany lewy Eridano to jeden z najwygodniejszych i najbardziej funkcjonalnych projektów na rynku. Zapewnia maksymalny komfort we wszystkich obszarach użytkowania. Szary, welurowy narożnik to uniwersalny mebel, który można wykorzystać na wiele sposobów. Składa się w celu łatwego przechowywania i rozkłada, zapewniając dużo miejsca do siedzenia i spania (125 x 193 cm). Narożnik Eridano przy z swoich rozmiarach ma oczywiście pojemnik na pościel i regulowane zagłówki. Jest to przestrzeń idealna dla rodziny , znajomych i twojego futrzanego przyjaciela, który zapewne będzie wypoczywał właśnie na tym narożniku. Dla osób ze zwierzętami to doskonały wybór.

Zobacz więcej informacji

 

Zielony narożnik rozkładany na drewnianych nóżkach Asgard 250x162 cm

Zielony narożnik rozkładany na drewnianych nóżkach Asgard 250x162 cmNarożnik Asgard to świetne rozwiązanie dla osób niezdecydowanych, które szukają sposobu na przemodelowanie swojej przestrzeni. Pozwala to na przerzucenie rozkładanego narożnika na wiele konfiguracji, dając wiele opcji. Ta wszechstronność pozwala uzyskać idealny układ w Twoim salonie. Drewniane nogi są sekretem skandynawskiego charakteru. Są solidne i dobrze wyglądają z prawie wszystkim. Dodatkowo wysokie nogi (15cm) pozwalają na swobodne sprzątanie obszaru pod narożnikiem oraz dodają mu lekkości. Narożnik ze względu na gabaryty oraz wygląd, świetnie sprawdzi się w pokoju młodzieżowym oraz pokoju dla gości.

Zobacz więcej informacji

Autor